Gizlilik Politikası

Bu gizlilik politikası ile Bir Çiçek Koleji internet sitesi bircicekkoleji.com (Gizlilik politikasında “bircicekkoleji.com” olarak anılacaktır) üzerinden kullanıcıların bircicekkoleji.com ’da bulunan kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunması düzenlenmektedir.

Kullanıcıların kişisel bilgileri, adı – soyadı, doğum tarihi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgi olup, bu gizlilik politikasında “kişisel bilgiler” olarak anılacaktır.
 

bircicekkoleji.com kullanıcılarının kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacak ve üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır.

bircicekkoleji.com, kişisel bilgilerin ve bircicekkoleji.com kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. bircicekkoleji.com bu amaçla, başka programlar kullanabilir. Ancak, bircicekkoleji.com tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına karşın internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, bircicekkoleji.com ’un bu nedenle herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.
 

Üye bir kullanıcının, bir başka kullanıcının bilgilerine ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi mümkün değildir. Kullanıcının kişisel bilgileri, bircicekkoleji.com haricinde yalnızca kullanıcı tarafından ulaşılabilir ve bu bilgiler ancak kullanıcı tarafından güncellenebilir. Kullanıcının talebi ile kişisel bilgiler bircicekkoleji.com tarafından da güncellenebilecektir.

bircicekkoleji.com, kişisel bilgileri ölçümleme çalışmaları, reklam, tanıtım, pazarlama ile sair iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabileceği bircicekkoleji.com tarafından sunulan hizmet kalitesinin arttırılması ve site faaliyetlerinin daha iyi şekilde yürütülmesi amacıyla da kayıt altına alınabilir ve kullanabilir.

İdari kurumlar ve adli kurumlar tarafından gelen talepler ve bildirimler doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.
 

bircicekkoleji.com internet sitesini ziyaret eden her kullanıcı, bircicekkoleji.com gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.

                                                                                                                               BİR ÇİÇEK KOLEJİ